Warning: file_get_contents(http://ludzkastronazarzadzania.pl/api/menu/?active=Społeczność): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /usr/home/Halibut/domains/ludzkastronazarzadzania.pl/public/niekonferencja/wp-content/themes/in-conference-child/header.php on line 49

EDYCJA 2017

NIE-KONFERENCJA

EDYCJA 2017

Październik 2017 roku był czasem inauguracji spotkań pod hasłem Ludzkiej Strony Zarządzania. Te dwa dni w Ośrodku Konferencyjnym Olandia przyniosły mnóstwo wzajemnych inspiracji, ciekawej wiedzy, wspólnych doświadczeń i nauki, która jak mówili uczestnicy, na długo pozostanie w ich pamięci. Mieliśmy okazję brać udział w wielu atrakcyjnych formach wzajemnej edukacji i inspiracji:

Wykłady zachęcały do refleksji i poszerzenia wiedzy:

Życie dla pracy… a może tak praca dla „dobrego życia ”

WOJCIECH BUSIEL

Zobacz wykład

Tłumić, unikać, poddawać się czy zarządzać. Emocje w pracy lidera

JAROSŁAW GRABARCZYK

Zobacz wykład

Zaangażowanie budowane
na wartościach

RAFAŁ WŁOSIŃSKI

Zobacz wykład
Transmisje z wykładów są dostępne w naszej Bazie Wiedzy

Praktyczne warsztaty rozwijały kompetencje liderskie:

Analiza transakcyjna w rękach menadżera – o ciekawej koncepcji psychologicznej pozwalającej bardziej świadomie zarządzać sobą i innymi.

Zamiast byś kimś, bądź sobą – o tym, jak budować swój autorytet i kształtować zaangażowanie innych

Superwizje menadżerskie okazały się znakomitym miejscem do analizy realnych doświadczeń, dylematów i wyzwań liderskich oraz realnej pomocy i wsparcia w odnajdywaniu praktycznych rozwiązań.

Turkusowy Panel Dyskusyjny był luźnym spotkaniem przy lampce wina, podczas którego dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami z transformacji Grupy Szkoleniowej Halibut na turkusowy model samoorganizacji i opowiadaliśmy o dobrych praktykach, jakie udało nam się wprowadzić w ramach tego nowego modelu w naszej organizacji.

Oficjalną inaugurację nie-Konferencji Ludzka Strona Zarządzania uznajemy za dobry start.

Zobacz, jak to wyglądało:

 

KOLEJNA EDYCJA
NIE-KONFERENCJI
JUŻ 6-7 CZERWCA 2019.

Sprawdź, co przygotowaliśmy w tym roku.