Events Schedule

Panel Dyskusyjny

Drugiego dnia po śniadaniu zapraszamy na Panel Dyskusyjny. W tym roku temat przewodni brzmi „Od wolności do odpowiedzialności”. Jak znajdować dobry balans pomiędzy swobodą działania ludzi, a kontrolą i nadzorem? Jak stawiać wymagania i rozliczać, nie zabijając samodzielności i odpowiedzialności? Jak tworzyć warunki pracy, aby z jednej strony zostawiać autonomię pracownikom, z drugiej zaś dbać...

Events Schedule

Kolacja i czas wolny

Na kolację zapraszamy Państwa do przytulnej chaty grillowej z ogniskiem, gdzie będziemy mogli się cieszyć smakiem staropolskich dań i grillowanych specjałów oraz open barem. Po kolacji, dla tych z Państwa, którzy będą mieć ochotę na aktywny wypoczynek, przygotowaliśmy bilard, darty, zewnętrzną siłownię crossfit czy salkę fitness.

Events Schedule

Sesja warsztatowa (do wyboru jeden lub dwa tematy)

Zapraszamy do zapisów na jeden lub dwa wybrane warsztaty (w zależności od ilości uczestników w poszczególnych grupach, niektóre tematy będą realizowane również 07.06. równolegle z superwizjami):

Events Schedule

Przerwa obiadowa

Na obiad zapraszamy Państwa do restauracji hotelowej. Prosimy o wcześniejszą informację o specjalnych wymaganiach żywieniowych, dietach czy alergiach, aby szef kuchni mógł dostosować menu do Państwa potrzeb.

Events Schedule

Wykład: Wprowadzenie do modelu Znaków Rozpoznania

Znaki Rozpoznania to termin wywodzący się z Analizy Transakcyjnej. Można go potraktować model komunikacji oraz punkt wyjścia do analizy różnic indywidualnych. Większość ludzi, którzy poznają Znaki Rozpoznania podczas naszych szkoleń czy warsztatów mówi, że jest to narzędzie bardzo intuicyjne, głębokie i przyswajalne jednocześnie, co jest zresztą charakterystyczne dla większości pojęć z Analizy Transakcyjnej.

Events Schedule

Wykład: Dystopie i miraże – praktyka projektowania organizacji

Jak zaprojektować nową – lepszą organizację? Kogo zaangażować w ten proces? Jak struktura może wpływać na kulturę firmy? Jak wygląda kształt firmy, która da menadżerom poczucie kontroli? Jaka organizacja pracy da pracownikom  poczucie wpływu na bieg wydarzeń i pozwoli optymalnie zaangażować ludzkie talenty?

  • 1
  • 2