9:00-10:30

Panel Dyskusyjny

Drugiego dnia po śniadaniu zapraszamy na Panel Dyskusyjny. W tym roku temat przewodni brzmi „Od wolności do odpowiedzialności”.
Jak znajdować dobry balans pomiędzy swobodą działania ludzi, a kontrolą i nadzorem? Jak stawiać wymagania i rozliczać, nie zabijając samodzielności i odpowiedzialności? Jak tworzyć warunki pracy, aby z jednej strony zostawiać autonomię pracownikom, z drugiej zaś dbać o cele i efektywność realizacji projektów?
Wiemy, że samodzielność i odpowiedzialność może pojawić się tylko wówczas, gdy ludziom zostawi się wolność wyboru, swobodę decydowania i autonomię działania. Jednocześnie nieraz wydaje się, że te wartości stoją jakby w sprzeczności z realizacją celów czy zadań, szczególnie takich, które nie są zgodne z oczekiwaniami ludzi. Jak radzić sobie w takich sytuacjach? Jakie praktyki są tutaj opłacalne? Jak rozwiązywać podobne dylematy w codziennej pracy lidera?
Zapraszamy na panel dyskusyjny, w którym eksperci i praktycy zarządzania podzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz będą odpowiadali na Państwa pytania inspirując swoją wiedzą i doświadczeniem.
Panel prowadzi Wojciech Busiel, ekspertami będą: Renata Szczygieł, Dominik Ferens, Jakub Pałczyński