Warning: file_get_contents(http://ludzkastronazarzadzania.pl/api/menu/?active=Społeczność): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /usr/home/Halibut/domains/ludzkastronazarzadzania.pl/public/niekonferencja/wp-content/themes/in-conference-child/header.php on line 49

Miejsce sprzyjające refleksji

i otwartej dyskusji

HOTEL SUŁKOWSKI, BOSZKOWO K. LESZNA
MIEJSCE KONFERENCJI

Inspirująca przestrzeń

Hotel Sułkowski jest dogodnie zlokalizowany w centrum południowo-zachodniej Polski, w odległości 1,5 godziny jazdy samochodem z Wrocławia, Zielonej Góry, Poznania czy Legnicy. Znajduje się on w jednym z najatrakcyjniejszych regionów Wielkopolski, na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego. To doskonałe miejsce na niezapomniane spotkania, inspirujące rozmowy, poszerzanie swojej wiedzy i pracę nad byciem jeszcze lepszym menedżerem.

Strefa Rozwoju

Hotel Sułkowski to miejsce, w którym zatrzymuje się czas. A z dala od zgiełku, telefonów i terminów łatwiej jest po prostu usiąść i zastanowić się nad tym, kim jesteśmy i dokąd prowadzi nasza zawodowa ścieżka. Jest to idealna przestrzeń zarówno do pracy grupowej, burzy mózgów, wzajemnego wsparcia, jak i do indywidualnej refleksji nad swoją rolą zawodową.

Strefa Relaksu

 

Tym, którzy będą mieli ochotę na aktywne spędzanie czasu po programie proponujemy kręgielnię, bilard lub darty,wycieczkę rowerową lub skorzystanie z uroków jeziora przy pomocy sprzętu wodnego. Tym, którzy cenią sobie wolniejsze podejście do wypoczynku hotel oferuje pokoje o  wysokim standardzie, restaurację z widokiem na jezioro, grotę solną i tężnie solankowe oraz saunę i masaże.

LUDZKA STRONA ZARZĄDZANIA

Rezerwuj Teraz

Wybraliśmy to miejsce, ponieważ jesteśmy przekonani,
że dzięki byciu blisko natury zbliżamy się do samych siebie
i pozwalamy sobie na swobodne „czytanie” w swoim wnętrzu,
a to warunek zrównoważonego rozwoju

Jak Dojechać?

Lokalizacja Hotelu Sułkowskiego sprawia, że z łatwością można do niego dojechać z każdej strony Polski. Dzięki S5 dojazd do Boszkowa z Wrocławia, Zielonej Góry, Poznania i Legnicy zajmuje tyle samo, czyli około 1:30h.  Dlatego dyrekcja hotelu ogłosiła Boszkowo Letnisko samozwańczą stolicą południowo-zachodniej Polski 🙂

ul. Dworcowa 15, 64-140 Boszkowo-Letnisko
ADRES
+48 65 537 11 00
TELEFON