Kinga Wieczorek

warsztaty

Trener biznesu, coach, psychodietetyk. Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji osobistych oraz zawodowych. Prowadzi szkolenia z komunikacji i współpracy oraz obsługi klienta, zwłaszcza telefonicznej.
Na początku kariery zawodowej pracowała jako przedstawiciel handlowy w firmach z branży FMCG, reklamowej i telekomunikacyjnej, następnie przez wiele lat jako trener wewnętrzny w korporacji o zasięgu międzynarodowym. Uczestniczyła w wielu projektach licencyjnych prowadzonych przez renomowane firmy szkoleniowe. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Grupy TROP, w trakcie certyfikacji trenerskiej posługiwania się metodą TROP. Certyfikowany coach ICF.
W warsztatach wykorzystuje różnorodne metody pracy z grupą, w tym techniki kreatywne oraz symulacje realnych sytuacji. Dzięki temu są one szansą na doświadczanie sytuacji, których analiza i wnioski pobudzają dalszy rozwój osobisty oraz zawodowy. Wierzy w moc, która tkwi w każdym z nas i ogromne możliwości, które stwarza praca w grupie. Lubi przygody, ciekawią ją ludzie i różne wymiary wszechświata. Na co dzień poszukuje równowagi i łączy pasję z życiem zawodowym.