Renata Szczygieł

wykład

Założycielka Piątego Wymiaru, mama, optymistka, nauczyciel, trener, fizjoterapeuta, organizatorka. Jest miłośniczką holistycznego rozwoju osobistego, przekonana, że zawsze warto być sobą, w każdej roli życiowej – matki, partnerki, córki, siostry, przyjaciółki, nauczyciela, managera i wielu innych. Przez 15 lat doświadczała pracy jako manager i trener wewnętrzny w różnych firmach, głównie w Roche Diabetes Care sp. z o.o. Tworzyła zespół sprzedażowy, prowadziła szkolenia dedykowane dla sprzedawców, kadry zarządzającej, Działu Obsługi Klienta. W tym czasie rozwinęła własne kompetencje z zakresu lidership, umiejętności managerskich, skutecznej komunikacji, w tym prezentacji idei. Ma szerokie doświadczenie w budowaniu zespołów, wprowadzaniu zmian (w tym restrukturyzacji), zarządzaniu projektami, motywowaniu. Sprawdziła się w budowaniu procesów sprzedażowych i negocjacjach. Angażowała zespół do pracy zapobiegając wypaleniu zawodowemu i realizowała z sukcesem, przez wiele lat z rzędu, stawiane przed nią cele. Zarządzała tzw. sytuacjami trudnymi i konfliktami.

Doświadczenie biznesowe pozwala jej na prowadzenie mentoringu w obszarze szeroko pojętego zarządzania przedsiębiorstwem, zespołami, procesami. W 2015 podzieliła się swoimi przekonaniami dotyczącymi zarządzania zespołem podczas prelekcji dla uczestników konferencji Field Force for Pharma & Excellence. Zainteresowała słuchaczy tematem „Wszyscy jesteśmy Y” mówiąc o motywacji Zespołów Sprzedażowych. Coachingowe podejście współpracy, które prezentowała jako praktyk okazało się dla kadry zarządzającej na rynku farmaceutycznym i diagnostycznym prekursorskie.

W 2013 roku pasja doprowadziła ją do uzyskania tytułu Coacha Praktyka Biznesu w Norman Benett Academy- Certyfikowany kurs EMCC European Mentoring and Coaching Council. Ten szczególny rok okazał się dla niej przełomem w poszukiwaniu samej siebie, wypracowaniu nowych spojrzeń na otaczający świat i otworzył przed nią drzwi do radości, spełnienia i szczęśliwego życia. Obecnie, w ramach założonej przez siebie organizacji Piąty Wymiar, zajmuje się prowadzeniem sesji mentoringu i coachingu, warsztatów, szkoleń, wspieraniem osób zarządzających małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz szukających nowych dróg życiowych. Dzieli się swoim doświadczeniem jako manager, jak również jako uczeń na ścieżce rozwoju osobistego. Jej pasją są ludzie, ich odmienne spojrzenie na świat, poznawanie nowego i doświadczanie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.