INDYWIDUALNE WSPARCIE

 • Drogowskazy Rozwoju™

  Indywidualny program rozwoju, który pozwoli Tobie rozeznać swoje mocne strony i wzmocnić liderskie kompetencje.

 • Konsultacje

  Oferujemy wsparcie dla Ciebie i Twojej organizacji w wypracowywaniu najlepszych rozwiązań biznesowych i organizacyjnych.

 • Coaching

  Proces oparty na osobistym wsparciu profesjonalnego coacha i doradcy, który pomoże Tobie dokonać zmiany, jakiej oczekujesz.

 • Superwizja menadżerska

  Cykliczne spotkania liderów poświęcone wzajemnej pomocy, wymianie wiedzy i wspólnej nauce na bazie własnych doświadczeń.

Kwestionariusz Drogowskazy Rozwoju™

To oryginalne narzędzie dostarczające Tobie indywidualny raport zawierający informację o Twoich kompetencjach liderskich oraz tym, jak jesteś spostrzegany jako szef i jako człowiek w organizacji.

Drogowskazy Rozwoju™ – indywidualny program edukacji i rozwoju

Jeżeli wolisz bardziej naukę indywidualną niż w grupie, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny program rozwoju będący połączeniem pracy coachigowej, wyjątkowej metody feedforward, wspieranej autorskim narzędziem Drogowskazy Rozwoju™, dającym Tobie rzetelne informacje o tym, jak jesteś spostrzegany jako szef i jako człowiek przez Twoich współpracowników. To wyjątkowy proces, dzięki któremu otrzymujesz:

 • Szerszą wiedzę o sobie samym. O tym, jak jesteś spostrzegany jako lider w Twojej organizacji.
 • Indywidualną naukę umiejętności, pomoc i wsparcie profesjonalnego coacha.
 • Pomoc w rozwoju wewnątrz organizacji w ramach procesu feedforward.
 • Wiele praktycznych podpowiedzi i sugestii wspierających Cię w liderskiej profesji.

Drogowskazy Rozwoju™

Wejdź na wyższy poziom kompetencji liderskich.
Zdobądź wiedzę, jakim jesteś szefem w oczach Twoich współpracowników.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Poznaj szczegóły
indywidualnego programu wsparcia

POBIERZ BROSZURĘ

Wdrażaj pozytywne zmiany z Twoim zespole i organizacji

Konsultacje

Jeśli stoisz w obliczu zmiany w swoim zespole czy organizacji, pomożemy Tobie ją przeprowadzić. Dzięki zaangażowaniu Ciebie i Twojej organizacji do aktywnego uczestnictwa w proces zmiany, budujemy sojuszników procesu i ułatwiamy jej późniejsze wdrożenie. Praktycznej pomocy możemy udzielić Tobie i Twojej organizacji poprzez:

 • Wsparcie w tworzeniu standardów personalnych.
 • Facylitację procesów biznesowych i organizacyjnych.
 • Moderację spotkań w Twojej organizacji.

„Zmiany, które w jakikolwiek sposób dotyczą ludzi, wymagają szczególnego podejścia. Wie o tym każdy z nas, kto chciał wprowadzać ważne zmiany w swoim życiu, czy to zawodowym czy osobistym.

W zespołach i organizacjach proces ten jest jeszcze dodatkowo wzmożony przez samą złożoność systemu oraz specyficzny kontekst grupy czy organizacji, w której zmiana zachodzi.

Jeżeli chcesz wdrożyć dowolną zmianę dotyczącą ludzi i zależy Tobie, aby zapewnić efektywność jej wdrożenia i zminimalizować ryzyko oporu, niechęci lub „ludzkich trudności”, służymy pomocą, wiedzą i doświadczeniem.”

Jakub Pałczyński

Psycholog, autor programów rozwoju dla liderów, przedsiębiorca

Zdobądź się na zmianę i zaplanuj świadomy rozwój

COACHING

To Twoja możliwość skorzystania z wiedzy, doświadczenia i praktycznych umiejętności naszych ekspertów dla wprowadzania realnych, pozytywnych zmian w swojej pracy i życiu.

Podczas pracy coachingowej:

 • Samodzielnie wybierasz cel i tempo pracy.
 • Wspólnie dobieramy najlepszą metodę edukacyjną, dopasowaną do Ciebie i celu, jaki chcesz osiągnąć.
 • W zależności od potrzeb wykorzystujemy różne techniki pracy: dzielimy się wiedzą, trenujemy umiejętności, uczymy praktycznych narzędzi, zadajemy pytania, stwarzamy miejsce do refleksji i poszerzania świadomości.
 • Dostajesz osobiste wsparcie profesjonalnego coacha i doradcy, który pomoże Tobie dokonać zmiany, jakiej oczekujesz.

„Każdy z nas zmienia się w swoim tempie i według własnego rozumienia. Coaching jest wyjątkowym spotkaniem dwóch osób. Jednej, która ma potrzebę zmiany, ważne pytania, na które szuka odpowiedz czy dylemat, który jest trudny do rozstrzygnięcia. I drugiej, która ma narzędzia, aby pomóc tej pierwszej znaleźć najlepsze rozwiązania, poszerzyć punkt widzenia, nauczyć się ważnej umiejętności.

Bardzo często w spotkaniu tym wspólnie osiągamy ponadprzeciętne rezultaty”

Jarek Grabarczyk

Coach i trener zarządzania

Złap dystans i spójrz na swój szefowski dylemat oczami innych

SUPERWIZJA MENADŻERSKA
METODĄ ACTION LEARNING

 • Metoda pracy służąca rozwojowi kompetencji osobistych i liderskich.
 • Cykliczne spotkania liderów praktyków, które odbywają się raz w miesiącu i są moderowane przez profesjonalnych trenerów i psychologów biznesu.
 • Efektywny sposób na uzyskanie pomocy i wsparcia w nurtujących się dylematach Twojej pracy zawodowej.
 • Możliwość wzajemnej nauki, wymiany doświadczeń, dzielenia się wiedzą, aby poszerzać swój punkt widzenia i korzystać z dobrych praktyk innych liderów.

„Praca lidera niesie ze sobą różne wyzwania, dylematy i trudności, które wymagają dobrego pomysłu i wysiłku, aby sobie z nimi poradzić. Dobrze jest móc w takich momentach skorzystać z doświadczenia, rady i pomocy innych, którzy swoim świeżym spojrzeniem pomogą nam złapać dystans i poszerzyć pespektywę patrzenia na problem.

Superwizja menadżerska prowadzona metodą Action Learning jest właśnie takim miejscem, gdzie w gronie życzliwych ludzi, liderów praktyków, dyskutujemy rzeczywiste sytuacje i codzienne wyzwania liderskiej profesji. Gdzie dzielimy się wiedzą, pomagamy sobie nawzajem stawać się coraz lepszymi i bardziej świadomymi liderami”

Mateusz Hauk

Coach i trener zarządzania

SUPERWIZJA MENADŻERSKA

Dowiedz się, czym wyróżnia się ta metoda i jak możesz z niej skorzystać

POBIERZ BROSZURĘ

Sprawdź najbliższe terminy i miejsca
grup Superwizji menadżerskiej

TERMINARZ

LUDZKA STRONA ZARZĄDZANIA

Sprawdzona wiedza, narzędzia, inspiracje dla Ciebie. Praktyczna psychologia zarządzania